Een geheel ander verhaal dan dat van Rasta maar toch wat in dezelfde lijn. Toen we meer dan 10 jaar geleden onze huidige woning hebben gekocht hadden we besloten om alles volledig in orde te zetten eens we d'er gingen in wonen, alles in de verf, nieuw behang, tuin aangelegd, nieuwe oprit, ... Maar ook de aalput moest worden leeg getrokken er waren namelijk al wat "blub"geluiden gehoord na het doortrekken van het toilet, kwestie van met een nieuwe start te beginnen.Rasta wrote:T'is altijd mooi om iets uit vroeger tijden te vinden, zeker als het heel onverwacht is en je kunt gissen dat de oorspronkelijke eigenaar er enkele duizenden jaren geleden waarschijnlijk zelf naar op zoek is geweest ...![]()
De ruimingsfirma werd gecontacteerd en er werd 'n tijdstip van uitvoering afgesproken. We hadden het deksel al vrijgemaakt en eens op inspectie geweest om ons te vergewissen "hoe vol" deze wel was. En inderdaad, die was "vrij vol" maar naast de gewone zaken had het mengsel voor een héél groot deel een rood/roze kleur. Deze lag naast de drollen ook héél goed gevuld met condooms. Toen de man van de ruimingsdienst het deksel open trok en met z'n lamp eens in de aalput scheen kreeg deze het kleurenpalet te zien. Er werd toen vrij snel gemeld: "Ja we hebben eerst 'n tijdje moeten zoeken naar de aalput want we hebben deze woning vrij recentelijk gekocht..."
Een ander verhaal in maar dezelfde context.
Je hoeft dikwijls de mensen niet te kennen om te weten hoe ze geleefd hebben, je merkt dat vaak aan zaken die ze achtergelaten hebben.
